Informacje o blogu

Abakercja.blogspot.com to blog wielotematyczny. Poruszam na nim rozmaite tematy związane z moimi zainteresowaniami, pasjami, przemyśleniami i życiem codziennym. Najwięcej miejsca zajmuje bieganie i uroda. Dużo uwagi poświęcam zdrowemu trybowi życia, odżywianiu i pozytywnemu myśleniu. Na blogu pojawiają się również recenzje książek. Często piszę o swoich sposobach na radzenie sobie z rozmaitymi problemami. Właściwie piszę o wszystkim, co w danym momencie zajmie moją uwagę. Blog abakercja.blogspot.com powstał 30 stycznia 2014 roku i jest takim moim miejsce, w którym mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. 


O czym piszę na abakercja.blogspot.com?

Bieganie: relacje z zawodów; relacje z treningów; testy oraz recenzje odzieży, butów i sprzętu sportowego; informacje o ciekawych wydarzeniach biegowych; przemyślenia na biegowe tematy; porady biegowe i wiele innych.

Zdrowie: wszystko co dotyczy zdrowego stylu życia.

Uroda: recenzje kosmetyków; naturalne sposoby pielęgnacji; testowanie urodowych nowinek; zabiegi kosmetyczne; przemyślenia na temat urody; makijaż; pielęgnacja twarzy; pielęgnacja włosów; pielęgnacja ciała; porady; testowanie nowości; problemy urodowe i wiele innych.

Dieta: odchudzanie; przepisy; pomysły; porady; moja dieta; moje ulubione jedzenie; kuchenne tricki.

Książki: recenzje książek; interesujące cytaty; porady związane z tematyką czytania, książek i biblioteki. 

Życiowe: przemyślenia; pomysły; porady; sposoby na lepsze życie i lepsze samopoczucie; wszystko co związane z życiem codziennym

Ciąża i dziecko: wszystko, co dotyczy ciąży i macierzyństwa; porady dla kobiet w ciąży; przebieg ciąży; pielęgnacja ciała w ciąży; radzenie sobie z problemami w ciąży; kosmetyki dla kobiet w ciąży.

Pies: życie pod jednym dachem z psem; przemyślenia na temat psów; bieganie z psem. 


Współpraca
Jestem otwarta na rozmaite formy współpracy i każda propozycja jest indywidualnie rozważana. Chętnie podejmuję się pisania artykułów na tematy bliskie mojemu sercu (czyli te same, które poruszam na blogu). Nie mam również nic przeciwko recenzowaniu produktów i usług, które wpisują się w szeroką tematykę mojego bloga. W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy abakercjablog@gmail.comCo to jest abakercja?
Abakercja to słowo, które wymyśliłam będąc małym dzieckiem. Dzisiaj już nie pamiętam, co ono znaczyło. W każdym razie uważam je za swoje autorskie dzieło ;)


Zdjęcia na blogu
Większość zdjęć na blogu jest mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i udostępnianie w innych miejscach. W razie zainteresowania konkretnym zdjęciem proszę o kontakt mailowy. Pozostałe zdjęcia pochodzą z ogólnie dostępnych źródeł i są podpisane. 


Treści na blogu
Wszystkie treści, o ile nie zaznaczono inaczej, są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w innych serwisach. W razie zainteresowania jakimś tekstem proszę o kontakt mailowy. Może się dogadamy. Nie mam natomiast nic przeciwko udostępnianiu linków do mojego bloga i nie wymagam do tego zgody ani nawet informowania mnie o fakcie.
Piszę o sobie, na podstawie swoich doświadczeń i wiedzy, którą zdobyłam czytając i słuchając mądrzejszych. Nie odpowiadam za skutki wcielenia w życie zawartych na blogu porad i zalecam kierowanie się własnym rozumem i ponoszenie odpowiedzialności za swoje decyzje.

Komentarze na blogu
Komentarze na blogu abakercja.blogspot.com są prywatnymi opiniami użytkowników i nie ponoszę za nie odpowiedzialności. Kasuję komentarze, które są spamerską reklamą. Jeszcze nie miałam takiej okazji, ale będę również kasować komentarze niezgodne z prawem oraz wyraźnie chamskie i obrażające kogokolwiek. Ostateczna interpretacja oczywiście należy do mnie.

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...