"Nieznajoma w domu"(Shari Lapena) - recenzja książki

"Nieznajoma w domu"  to książka w moim ulubionym stylu. Jest sobie idealne małżeństwo i nagle coś rujnuje tę sielankę. Na światło dzienne wychodzą mroczne tajemnice. Mamy miłość, podstęp, intrygi a nawet morderstwo. I do końca nie wiadomo kto jest kim. Kto jest prawdziwą ofiarą. Kto mówi prawdę.Tę książkę przeczytałam jednym tchem, a zakończenie naprawdę mnie zaskoczyło. Chociaż być może nie powinno. Ale ja wciąż jako czytelniczka jestem tak cholernie naiwna i nie należę do osób, które rozwiązują zagadki przed końcem książki.

"Nieznajoma w domu" opowiada historię małżeństwa Karen i Toma. Pewnego dnia mąż wraca wieczorem do domu, ale nie zastaje w nim żony. Taka sytuacja nie należy do codziennych. Ukochana zawsze na niego czeka i informuje o swoich planach. A teraz jej nie ma. Niedługo później do drzwi puka policja. Okazuje się, że Karen miała wypadek samochodowy.Gdzie i po co mogła wybiec wieczorem idealna pani domu? I co doprowadziło ją do takiego stanu, że straciła panowanie nad pojazdem? W dodatku w okolicy, gdzie miał miejsce wypadek odnaleziono zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że Karen miała coś wspólnego z tym morderstwem.

Przykładna żona skrywa ogromną tajemnicę, ale nie ona jedyna. Tom również nie powiedział żonie całej prawdy. Jest jeszcze najbliższa sąsiadka - ona też ma pewien sekret. Wszystkie te sprawy łączą się tworząc naprawdę fascynującą i skomplikowaną sytuację.

Zobacz też:Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...