Najbardziej uniwersalny kosmetyk w mojej łazience. Tani i wszechstronny

Zielony aloesowy płyn do higieny intymnej Facelle z Rossmanna to najbardziej uniwersalny kosmetyk w mojej łazience. Używam go do wszystkiego i spisuje się doskonale. W dodatku jest niedrogi, łatwo dostępny i często pojawia się w promocji.


Płyn do higieny intymnej Facelle aloe vera oprócz swojego standardowego zastosowania posiada wiele innych. Skutecznie zastępuje żel po prysznic. Można go używać do całego ciała.

Myję nim także twarz i całkiem nieźle radzi sobie nie tylko z codziennymi zanieczyszczeniami ale i z makijażem. Oczywiście nie wodoodpornym, bez przesady. Twarz po jego zastosowaniu nie zgłasza żadnych sprzeciwów. Nie zaobserwowałam nic niepokojącego.


Aloesowy Facelle dobrze sprawdza się również do mycia włosów. Jest delikatny, świetnie się pieni i ich nie plącze ani nie wysusza. Od dawna używam go zamiast szamponu i jestem bardzo zadowolona.

Czasami używam go nawet do kąpania dziecka. Dziecko też nie zgłasza sprzeciwów.

Z braku innych środków czasami myłam nim pędzle a nawet używałam do prania. Dał radę. To naprawdę chyba najbardziej uniwersalny kosmetyk w mojej łazience.

Bardzo lubię ten kosmetyk i jestem pod wrażeniem jego zalet. Jest delikatny i ma bardzo dobry skład (nie zawiera SLS, SLes ani glikolu propylenowego). A przy tym naprawdę ładnie się pieni, jest gęsty i wydajny. Kosztuje niecałe 6 zł a w promocji jeszcze mniej. Bez problemu można go kupić w każdym Rossmannie. Mój facet uważa, że okropnie śmierdzi ale ja jakoś tego nie czuję. Jego zapach opisałabym jako delikatny i raczej przyjemny.

Zobacz też:

Komentarze

  1. Jeden z moich ulubionych kosmetyków. Sprawdza się w wielu sytuacjach.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...