Bieganie upiększa. Potwierdzone info

Bieganie upiększa - śmiała teza, ale też nie pozbawiona sensu. Po treningu, wbrew pozorom, często się zdarza, że człowiek wygląda lepiej, niż przed. Wpływ na to ma wiele czynników zarówno tych czysto fizycznych, jak i bardziej związanych z psychiką.Sport, aktywność fizyczna pozytywnie wpływają na zdrowie i co do tego nie ma wątpliwości. Poprawiają również sylwetkę. Ale nie tylko. Bieganie może również upiększać i dodawać blasku i uroku twarzy.
Po treningu zawsze jestem szczęśliwsza, niż przed. Czasami dlatego, że mam to już za sobą. Ale nie tylko. Bieganie sprawia mi przyjemność. Lubię sobie tak pomykać po okolicy i podziwiać widoki. Czuć wiatr we włosach. Jak mam dobry dzień to jest prawie tak, jakbym latała.

Zakończonemu treningowi towarzyszy też uczucie dumy, samorealizacji. Czuję, że robię coś dobrego, co ma sens. To poprawia nastrój.


Biegając wyładowuję negatywne emocje i pozbywam się nagromadzonego stresu. To jeden z moich sposobów na odreagowanie. Chyba najlepszy i najzdrowszy. Po treningu czuję spokój i takie zdrowe zmęczenie.

Już umiarkowany wysiłek fizyczny sprawia, że organizm jest lepiej dotleniony. Twarz nabiera życia i kolorów. I to widać, nawet pomimo zmęczenia. Buzia po treningu wygląda po prostu zdrowiej.

Zobacz też:

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...