"Planeta Singli 2" - recenzja filmu

"Planeta Singli 2" to przezabawna i ciepła komedia romantyczna. W rolach głównych wystąpili znani polscy aktorzy. Na ekranie zobaczyć mogliśmy takie postacie jak Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr,  Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz czy Tomasz Karolak. "Planeta Singli 2" to piękna historia o prawdziwej miłości. Tej, która wymyka się algorytmom i schematom.Na "Planetę Singli 2" wybraliśmy się zupełnie spontanicznie. Chcieliśmy iść coś zjeść, ale kolejki w centrum handlowym nas odstraszyły. Zdecydowaliśmy się więc na kino. W końcu popcornem też można sobie pojeść, a przy okazji człowiek film sobie obejrzy. Bez specjalnego zastanawiania się wybraliśmy "Planetę Singli 2" i to był strzał w dziesiątkę.


Film nie jest ani specjalnie zaskakujący, nie odkrywa też nic nowego. Ot, śmieszna i sympatyczna komedia o miłości. Z bardzo życiowym morałem. Czasami osoba, która kompletnie do nas nie pasuje, okazuje się tą, którą pokochamy. Nawet najlepszy algorytm i dopasowanie nie są w stanie zastąpić żywego uczucia. Historia Ani i Tomka pokazuje to najlepiej.

"Planeta singli 2" jest śmieszna, momentami wzruszająca i bardzo życiowa. Idealna świąteczna komedia do obejrzenia w towarzystwie najbliższych. Film pokazuje, jak ogromną wartością jest miłość i rodzina. Oczywiście wszyscy wiemy to doskonale, ale czasami trzeba sobie przypomnieć. Miło też jest popatrzyć, jak wszystko dobrze się kończy.

My na "Planetę singli 2" wybraliśmy się sporo po premierze. Myślę, że teraz po świętach też warto. To fajny, ciepły i zabawny film. Miłośnicy takich klimatów się nie zawiodą. Pierwszej części nie oglądałam, więc nie porównam. Napiszę za to, że już postanowiliśmy koniecznie wybrać się na następną.

Zobacz też:

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...