Jak dodać niewidzialny hasztag na insta story?

Niewidzialny hasztag na insta story to dobry sposób, aby zwiększyć liczbę odbiorców, jednocześnie nie zaśmiecając zdjęcia lub filmiku. Jak dodać ukryty hasztag i czy jest on tak samo skuteczny jak te zwyczajne? Dzisiaj wszystko o niewidzialnych hasztagach na insta.Kiedy pierwszy raz usłyszałam hasło niewidzialny hasztag na instagramie byłam zdumiona. Spodziewałam się jakiejś magii lub bardzo skomplikowanej technologii. Tymczasem dodawanie do insta story ukrytych hasztagów jest tak banalne, że aż śmieszne. Zresztą zobaczcie sami. 

O co chodzi z tym niewidzialnym (ukrytym) hasztagiem na instagramie?


Hasztagi są dobre, bo zwiększają zasięgi. Z drugiej strony są też trochę złe, bo zajmują miejsce i mogą psuć efekt. Rozwiązanie idealne to niewidzialny hasztag. Jest i działa, ale go nie widać, więc nie psuje efektu wizualnego. Jak dodać ukryty hasztag do insta story?

Niewidzialność hasztagu nie polega na żadnej skomplikowanej technologii. Cała tajemnica kryje się w tym, aby idealnie wkomponować go w tło i maksymalnie zmniejszyć. Praktycznie na każdym zdjęciu czy filmiku da się ukryć hasztag tak, aby był kompletnie nie widoczny dla obserwatorów. 
Dodajemy hasztag i ustawiamy jego kolor możliwie najbardziej zbliżony do koloru na zdjęciu. Następnie maksymalnie go zmniejszamy. I już. Jest praktycznie nie do wykrycia przez odbiorcę. Ukryty hasztag na insta gotowy!

Już widzę waszą minę ;) Miałam dokładnie taką samą, kiedy pierwszy raz przeczytałam o niewidzialnym hasztagu na instagramie. Pomyślałam sobie: o rany, co za głupota hahaha. A po kilku dniach: kurcze, to jest tak proste i oczywiste, a przy tym skuteczne że aż genialne. I dlatego postanowiłam napisać, jak dodać niewidzialny hasztag do insta story. Prawdopodobnie wszyscy to wiedzieliście, ale nikt nie zdawał sobie z tego sprawy. Tymczasem dodawanie ukrytych hasztagów jest bardzo proste i skuteczne. Polecam!

Oczywiście nie ma nic złego w widocznym hasztagu na insta story. Czasami on wręcz dodaje charakteru. Niekiedy jednak zwyczajnie przeszkadza i psuje efekt wizualny. Wtedy rozwiązaniem jest niewidzialny (ukryty) hasztag. 

Zobacz też:

Komentarze

  1. Ha ha a juz myslałam, że jest jakis tajemniczy "myk", o którym nie wiem :) Sprytne to!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...