Sypki puder bananowy od Eveline - jak się sprawdził u mnie

Eveline, Matt My Day, Loose Banana Powder czyli sypki puder bananowy do twarzy ma bardzo wysokie oceny na kwc. Szczerze mówiąc nie wiem czemu. Dla mnie to kosmetyk totalnie przeciętny, a jego jedyną faktyczną zaletą jest cudowny, bananowy zapach. I pomysłowa nazwa, chociaż to już w branży raczej standard. Czemu tak i co mi nie pasi w bananowym pudrze od Eveline? Zapraszam na recenzję i zaznaczam, że jest to tylko moja osobista opinia.Bananowy puder Eveline, Matt My Day opisywany jest przez producenta jako profesjonalny. Ma zapewniać korektę niedoskonałości i neutralizować zaczerwienienia oraz sińce. Polecany przy cerze naczynkowej. Dodatek pudru ryżowego ma zapewnić doskonały mat i normalizację wydzielania sebum. Producent zapewnia, że bananowy puder Eveline, Matt My Day nie zatyka porów i jest idealny do każdego rodzaju cery. A jak Eveline, Matt My Day, Loose Banana Powder sprawdził się u mnie?


Eveline, Matt My Day, Loose Banana Powder  - jak się sprawdza w praktyce?


Średnio. Absolutnie nie nazwałabym go produktem silnie matującym. Już po kilku godzinach od zastosowania twarz zaczyna się świecić. W przypadku innych pudrów tak nie było. Bananowy Eveline, Matt My Day jest nietrwały i w sumie niewiele robi. Używałam go z przyjemnością ze względu na zapach. To jego główna i chyba jedyna zaleta. U mnie nie sprawdził się w ogóle, chociaż ja nie mam nawet tłustej cery. Raczej normalną. 
Sypki puder bananowy od Eveline w ogóle niewiele robi. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha - i to akurat dobrze. Niestety również nie matuje. Używam go w sumie dla przyjemności, niż dla faktycznego efektu. Ot, taki kosmetyk widmo. Niby jest, niby pachnie, ale jakoś na twarzy tego nie widać.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć


Na pewno go nie kupię, bo i po co? Wolę sobie zjeść banana. Ale jakbym dostała to nie wiem. Może oddam komuś a może będę używać. Ten zapach naprawdę jest fajny. W odmętach kosmetyczki mam również wersję brzoskwiniową pudru od Eveline i ciekawa jestem, czy okaże się takim samym niewypałem. 

A wy znacie ten kosmetyk? Co o nim sądzicie?

Zobacz też:

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...