Serial "Kobiety mafii" - czy warto oglądać?

Serial "Kobiety mafii" w reżyserii Patryka Vegi to rozszerzenie hitu kinowego pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują znani już dobrze Olga Bołądź, Janusz Chabior, Katarzyna Warnke, Katarzyna Popławska, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Agnieszka Dygant i Tomasz Oświeciński, a także raper Sobota i piosenkarka Julia Wieniawa.


 Serial "Kobiety mafii" oglądam na Showmaxie. Pierwszy odcinek dostępny jest również w serwisie Youtube. Czy warto obejrzeć?
Moja opinia o serialu "Kobiety mafii" niewiele się różni od mojej oceny serialu "Botox". Wszystko fajnie, spoko, tylko ja to już widziałam. Oglądałam film "Kobiety mafii" i serial nie jest niczym nowym. Za mało świeżych wątków. Brakuje zaskoczenia. Dodatkowych motywów. To wszystko już było. Oglądając serial "Kobiety mafii" mam wrażenie, że oglądam film po raz drugi. Jest fajnie, ale nie aż tak ekscytująco. 

Czy warto oglądać serial "Kobiety mafii"? Można spróbować. Jak ktoś lubi takie kino i nie ma nic lepszego do roboty. Ja regularnie, co środę włączam Showmaxa. I tylko wtedy, bo poza serialami Patryka Vegi dla mnie na Showmaxie nic nie ma.

A wy jak oceniacie serial Patryka Vegi "Kobiety mafii"? Warto oglądać?

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...