Showmax - czy warto i co tam ciekawego?

Showmax to serwis, który umożliwia oglądanie filmów i seriali przez internet. Legalnie, bez reklam i bez limitów, na wielu urządzeniach. Oczywiście odpłatnie. Podobno najlepsze filmy i seriale w HD. Część na wyłączność Showmax. Brzmi nieźle, jak jest w praktyce? Czy warto korzystać z Showmax? Dostęp do Showmax otrzymałam za darmo razem jako abonent Playa. Piszę o tym nie po to, żeby jakoś zareklamować tę sieć (chociaż faktycznie jak szukaliśmy internetu to u nich było najtaniej - ale i tak drogo ;)). Bardziej po to, żeby wszystko było jasne i klarowne od początku. A moja opinia o Showmax jest całkowicie subiektywna i być może wiele osób korzystających z tej platformy się ze mną nie zgodzi. 


Showmax - czy warto i co tam ciekawego?


Zacznę wprost i z grubej rury. Raczej nie zapłaciłabym za Showmax w ciemno. Po kilku miesiącach testowania - na pewno nie zapłaciłabym za Showmax. Idea jest fajna. Naprawdę dużo się spodziewałam. I bardzo się rozczarowałam. Myślę sobie, że to super opcja. Filmy i seriale na kompie za darmo. Legalnie i pewnie większy wybór i lepsza jakość niż z youtube. Szczerze? Youtube ma lepszą ofertę filmów, niż Showmax. 

Na Showmaxie prawie nic dla mnie nie ma. Teoretycznie mnóstwo filmów do wyboru. Horrory, komedie, dramaty. Opis brzmi ciekawie. Włączam... i zaraz wyłączam. Niestety większość z napisami, a to dla mnie całkowicie dyskwalifikuje film. Musi być polski lektor. Nie zrozumcie mnie źle. Nie jestem jakąś leniwą analfabetką. Ja uwielbiam czytać. Książki. Do czytania się książki. Film jest do oglądania. Naprawdę nie mam ochoty czytać filmu. 

Owszem znajdzie się na Showmaxie trochę filmów z polskim lektorem. Niestety większość, które chciałam obejrzeć ma jedynie napisy. W dodatku nie można w kryteriach wyszukiwania wybrać opcji "tylko polski lektor". To znacznie ułatwiłoby i przyspieszyło sprawę. Muszę za każdym razem włączać film i sprawdzać, czy jest dubbing czy nie. To męczące i irytujące. 

Wybór filmów na Showmaxie jest spory, ale. No właśnie. Akurat tych filmów, które chciałam obejrzeć nie ma. Na razie oglądam tam serial "Botoks", który nawiasem mówiąc też nie powala, no ale to nie wina Showmaxa oczywiście. 

Czy polecam Showmax? No nie. Dla mnie nic tam nie ma. A jak jest, to z napisami. Jak komuś czytanie filmów nie przeszkadza, to może być zadowolony. Ja płacę, więc wymagam. Tzn. nie płacę niby i nie będę, bo jak skończy mi się promocyjny darmowy okres bez żalu z Showmaxa zrezygnuję. 

To jest oczywiście tylko moja opinia. Wiem, że wielu użytkowników bardzo sobie Showmax chwali. Ja raczej nie przepadam za serialami. Gustuję głównie w horrorach i ewentualnie oglądam też komedie. Raczej wybieram filmy zagraniczne i muszę mieć polskiego lektora. Na Showmaxie się zawiodłam.

Zobacz też:

Komentarze

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...