Serial "Botoks" - moja opinia

Serial "Botoks" można obejrzeć na Showmaxie. Nowy odcinek w każdą środę. Powstał on na podstawie filmu Patryka Vegi "Botoks". I przyznaję, że oglądam, bo dostałam Showmaxa na rok za darmo w Playu (wcisnęli mi też mnóstwo innych równie niepotrzebnych usług). Czy warto oglądać serial "Botoks"? Fajny czy słaby? 

Serial "Botoks" - moja opinia


Moim zdaniem serial "Botoks" spodoba się fanom filmów Patryka Vegi. Wiecie on robi takie specyficzne kino. Mocno przerysowane, pełne seksu i wulgaryzmów oraz dość prostackich żartów. Jak dla mnie serial "Botoks" byłby spoko. Nie gorszy od filmu. Gdyby... No właśnie. Gdybym nie oglądała filmu "Botoks". A oglądałam. I jak puszczam ten serial to cały czas mam wrażenie, że to już było. Czuję się, jakbym cały czas patrzyła na to samo. W kółko to samo. Stare. Było. Żadnej niespodzianki. Ja wszystko wiem, co się stanie. I to zdecydowanie odbiera większość przyjemności. Oglądam serial "Botoks", ale nie czerpię z tego aż takiej satysfakcji. 


Oczywiście ja zdaję sobie sprawę, że tak jest dużo nowych wątków. Znane wątki są rozwinięte. Film "Botoks" trwa trochę ponad dwie godziny. Jeden odcinek serialu "Botoks" około 40 minut. Teraz jestem już chyba przy szóstym. Na logikę dużo nowych scen musiało się pojawić. Tylko że ja cały czas mam wrażenie, że oglądam to samo. Że to już było. I jak to zwykle bywa w serialach urywają w najgorszych, najgłupszym momencie. Zawsze towarzyszy temu takie "to już?" z naszej strony. 

Swoją drogą podziwiam pomysł i spryt. Zrobić serial z filmu i mieć dwa razy mniej roboty, bo połowa scen już gotowa. 

Czy warto oglądać serial "Botoks"? Można ten czas lepiej wykorzystać i ciekawiej. Ale z braku laku to też fajna opcja na środowy wieczór. Czy jakikolwiek inny. W sumie ten "Botoks" to chyba jedyne co na tym Showmaxie oglądam. Nic tam dla mnie nie ma.

A teraz, jak się właśnie wczoraj zorientowałam, że to już koniec serialu "Botoks" to nic tam dla mnie nie zostało. Smuteczek. No nic. Czekam, może będzie kolejny sezon. 

Zobacz też:

Komentarze

  1. W tym przypadku to film powstał z serialu (jego skrócenia), podejrzewam, że podobnie będzie z Kobietami Mafii - film już hula w kinach, nic nie stoi na przeszkodzie wrzucić na showmaxa "rozwinięcie" wątków. Botoxu nie widziałam w wersji filmowej, więc serial mnie wciągnął, ale pewnie znając wcześniej fabułę miałabym podobne do Twoich odczucia :)
    Ucho prezesa obejrzane? Właśnie wjechał trzeci sezon.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet nie wiedziałam, że jest serial do filmu Botoks. Nie widziałam ani jednego ani drugiego do tej pory

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...