Hybrydy w 10 minut? Tak, to możliwe!

Jak zrobić hybrydy w 10 minut? Szybki i trwały manicure hybrydowy to nie tylko marzenia, ale rzeczywistość. Można zafundować sobie paznokcie hybrydowe dosłownie w 10 minut. Robienie paznokci nie musi wcale trwać godziny. Każda dziewczyna będzie w stanie bez problemu zrobić to sama w domu. Ja wypróbowałam lakier 3w1 utwardzany lampą LED i jestem zachwycona.Kilka razy miałam robione paznokcie żelowe i hybrydowe. Było miło, lubię jak mnie ktoś mizia po rączkach. Jednak nie da się ukryć, że to dość czasochłonna zabawa. Używanie wielu produktów (baza, lakier właściwy razy dwa, top coat) plus utwardzanie tego wszystkiego w lampie trochę trwa. Mnie udało się samej sobie zrobić hybrydy w jakieś 10 minut. Serio.


Jak zrobić paznokcie hybrydowe w 10 minut

Tajemnicą sukcesu jest lakier 3w1. Ja akurat mam Peggy Sage. W jednej buteleczce mamy zamknięte wszystko: bazę, kolor i top. Dzięki czemu zamiast trzech warstw nakładamy tylko jedną. Raz utwardzamy. Ewentualnie dwa, jeżeli chcemy mocniej nasycony kolor i dwie warstwy. Oszczędność czasu jest ogromna. Ja robiłam to po raz pierwszy i zmieściłam się w jednym kwadransie. Nie nastawiałam stopera, ale myślę, że wszystko nie zajęło mi więcej, niż 10 minut. Hybrydy w 10 minut? Tak, to możliwe!

Do utwardzania użyłam lampy LED Ronney. Bardzo poręczna, mała w uroczym różowym kolorze. Super łatwa w obsłudze. Po prostu podłączamy do prądu i naciskamy guzik. Lampa działa przez 60 sekund. Brak możliwości regulacji czasu może być wadą, ale moim zdaniem dla początkujących, im mniej opcji tym lepiej. Nie trzeba się nad niczym zastanawiać. Lampa do hybryd Ronney to strzał w dziesiątkę, jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z paznokciami hybrydowymi. Jedyną uciążliwością jest wtyczka. Nie włożysz jej do gniazdka, w którym masz ten zabezpieczający, wystający bolec (czyli uziemienie).

Ze względu, że to był mój pierwszy raz, zdecydowałam się poeksperymentować na stopach. Łatwiej je ukryć, niż dłonie. Ale wyszło całkiem spoko. Lakier łatwo się rozprowadza i dobrze kryje. Nie sądziłam, że to będzie takie proste. 


Teraz mogę się dłużej cieszyć idealnymi paznokciami. A zrobienie hybryd z lampą Ronney i lakierem Peggy Sage 3w1 zajmuje chyba nawet mniej czasu, niż zwykły manicure i pedicure. Jednak te dwie minuty pod lampą to o wiele krócej, niż normalnie czekałam aż zaschnie tradycyjny lakier. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam, bo hybrydy to ogromna wygoda. 

Zobacz też:

Komentarze

 1. Nigdy jeszcze nie robiłam hybryd. Z moją wprawą nie byłoby tak ładnie jak u ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mam totalnie wprawy- wolę powierzyć paznokcie profesjonalistom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama hybryd nie robię, nigdy mi ładne nie wychodzą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czuję że kompletnie by mi to nie wyszło :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...