#212 Parkrun Kraków

Dawno nie było mnie na krakowskim parkrunie. Tzn. miesiąc, ale to sporo ;) Na 212 Pakrun Kraków przyszłam z tęsknotą, radością i ciekawością. Na nic się nie nastawiałam. Po prostu miałam biec. I tyle. Wyszłam z domu sporo wcześniej zrobiłam 3 km rozgrzewki, a później przez 15 minut porządnie się porozciągałam. 
#212 Parkrun Kraków


Tuż przed startem spotkałam jeszcze biegową koleżankę Łucję. Muszę przyznać, że dzięki bieganiu poznałam mnóstwo fantastycznych osób. Łączy nas pasja i czasami tylko to. Wśród biegaczy można spotkać najróżniejsze osobliwości ;) Myślę, że dla każdego jest tam miejsce. A wracając do krakowskiego parkrunu to pogoda była idealna. Ciepło, ale nie tak upalnie jak czasami się zdarzało. Dzięki porządnej rozgrzewce czułam się bardzo dobrze.#212 Parkrun Kraków
Kliknij, aby powiększyć


Zaczęłam dość szybko. Przy drugim kilometrze nieznacznie zwolniłam. Trzeci był zdecydowanie najszybszy, ale trzymałam mniej więcej podobne tempo przez cały bieg. Średnie tempo 5:04 min/km. Czułam umiarkowane zmęczenie, ale myślę, że dobrze dobrałam tempo. Tak, żeby mieć jeszcze później siłę dotrzeć na BBL i tam skorzystać z treningu. 


#212 Parkrun Kraków212 Parkrun Kraków ukończyłam z czasem 24 minuty 26 sekund. Nie jest to życiówka, ale wciąż wszystko poniżej 25 minut jest dla mnie powodem do dumy. Lekkiej, bo lekkiej, ale jednak ;) A zaraz po parkrunie pognałam na BBL. Oczywiście się spóźniłam. Zawsze się spóźniam, bo trochę kolidują ze sobą czasowo, ale teraz kiedy mam mniej czasu na treningi, zależy mi, żeby wykorzystać go maksymalnie. Staram się więc zaliczać za jedną sobotą i parkrun i BBL. Ma to oczywiście również swoje wady. 

Komentarze

  1. Niezłe wyniki i ciekawe spotkania biegowe. Podczas takich spotkań można się wiele nauczyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja o czasie na 5 km poniżej 25 minut mogę pomarzyć ;) Więc gratuluję! :)
    Może gdybym zaczęła biegać regularnie i dłużej niż kilka miesięcy to wreszcie mi się uda :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...