Andy Harrington - Jak czerpać zyski z pasji

Andy Harrington "Jak czerpać zyski z pasji" - taką książkę dostałam niedawno od taty. Jak widać rola rodzica nie kończy się z chwilą, gdy dziecko osiąga 18 lat, czy wyprowadza się z domu. Bardzo cenię tatę za to, że w dalszym ciągu chce się dzielić ze mną swoją wiedzą, doświadczeniem i namawia mnie do poszerzania horyzontów. "Jak czerpać zyski" z pasji to poradnik o bardzo chwytliwym tytule. W końcu kto by nie chciał zarabiać i utrzymywać się z tego, co daje mi przyjemność. Każdy z nas ma jakieś hobby poza pracą. A jeżeli pasja przyczynia się do wzrostu dochodów to już sytuacja idealna. Robisz to, co lubisz i dostajesz za to pieniądze. 

Andy Harrington - Jak czerpać zyski z pasji
W podtytule mamy obietnicę zdradzenia tajemnicy jak zarobić sporo pieniędzy dzięki temu, kim jesteś i co wiesz. Na tym właśnie opiera się cała filozofia. Żeby wykorzystać swoje wcześniejsze doświadczenia, również błędy oraz porażki i przekuć ja na sukces. Innymi słowy moje ulubione Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Andy Harrington uświadamia nam, że nie tylko edukacja i wykształcenie są cenne i podnoszą naszą wartość na rynku. Tak samo działają również nasze doświadczenia życiowe. Często te zupełnie osobiste np. nieudane związki bądź trudne relacje z rodzicami. To może być naszym obciążeniem, ale może też (przy właściwym przepracowaniu sprawy) okazać się naszą drogą do sukcesu. A ten sukces ma polegać na pomocy innym, którzy znajdują się właśnie w takim trudnym położeniu. Naszym doświadczeniem możemy im pomóc poradzić sobie z problemami. Oczywiście za odpowiednią opłatą.

Książka to taki podręcznik zawierający najbardziej podstawowe informacje. Właściwie nic nie było dla mnie nowością ani zaskoczeniem. Oczywiście takie pozycje również są potrzebne. Każdy kiedyś zaczynał od zera i dla wielu ludzi takie treści mogą być przydatne. Szczególnie, że zostały podane w przystępnej formie. Czyta się dobrze, chociaż oczywiście beletrystyka to nie jest i wymaga pewnego skupienia oraz wysiłku. Pod koniec każdego rozdziału zamieszczono zwięzłe podsumowanie w formie wypunktowania, które pomoże uporządkować zdobytą właśnie wiedzę. W książce znajdziemy także cytaty, zabawne obrazki ilustrujące dany problem oraz historie rożnych osób, które zmagały się z problemami i osiągnęły sukces. Bardzo motywujące. Dzięki takim wstawkom lektura nie jest nudna. 

Czytając książkę Andy'ego Harringtona "Jak czerpać zyski z pasji" otrzymamy również kilka konkretnych wskazówek. Dowiemy się na przykład jak prawidłowo poruszać się podczas wygłaszania przemówienia i w jaką reklamę nie warto inwestować. Uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że aby czerpać zyski z pasji trzeba zacząć pomagać innym. Oczywiście za pieniądze. Wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas popełniania błędów i ciężkich przeżyć. Andy Harrington w książce "Jak czerpać zyski z pasji" zwraca uwagę, żeby docenić i właściwie wykorzystać wszystkie złe rzeczy, które nam się przytrafiły.

Zobacz też:

Komentarze

 1. Nie lubię czytać poradników, ale po ten mogłabym sięgnąć. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że masz takie wsparcie w tacie. A co do książki to myślę, że coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie zastanawiałam się, czy sięgnąć po tę pozycję...Jest już tego sporo na rynku, zwłaszcza zagranicznym. Teraz szukam czegoś o badaniu rynku (także wirtualnego). Znasz coś godnego polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 4. Książki jeszce nie czytałam, ale byłam na szkoleniu, na którym występował Andy - bardzo merytoryczny przekaz, o dziwo mniej efekciarstwa i sprzedaży, niż wielu innych trenerów.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...