Poradnik biegacza: przydatne artykuły

Cześć! Dzisiaj kolejna porcja biegowych tekstów napisanych specjalnie dla Biegam Bo Lubię. (Prawie) wszystko o bieganiu w lesie: zaletach i zagrożeniach, a także co zrobić gdy spotkamy na drodze dzika (lub inne dzikie zwierzę). Wypunktuję podstawowe błędy biegacza i poradzę, jak można ich uniknąć. Dowiecie się również ile kosztuje bieganie i dlaczego niektórzy wstydzą się biegać w miejscach publicznych. Ponadto poradnik, jak zachować jędrność skóry jeżeli postanowiliśmy dzięki bieganiu nieco schudnąć i co najlepiej jeść przed bieganiem. Zapraszam!Podstawowe błędy biegacza - Popełnia je bardzo wielu początkujących, ale mogą dopaść każdego. Warto wiedzieć, czego nie warto robić, jeżeli chcemy cieszyć się bieganiem i zdrowiem oraz dobrymi wynikami. Tekst idealny dla wszystkich tych, którzy właśnie planują swoje pierwsze lub drugie wyjście na trening.

5 zalet biegania w lesie - Bieganie w lesie to zupełnie inna jakość. Każdemu polecam. Wymieniłam 5 głównych zalet biegania w lesie, jakby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości, czy to na pewno dobry pomysł.

Na co uważać biegając po lesie? - Bieganie po lesie poza niewątpliwymi zaletami niesie ze sobą również pewne zagrożenia. Warto być ich świadomym, żeby bez przeszkód móc cieszyć się bezpiecznym treningiem.

Co robić, kiedy spotkamy w lesie dzikie zwierzę? - Jednym z zagrożeń mogących czyhać na biegacza w lesie są dzikie zwierzęta. To temat na tyle ważny, że poświęciłam mu cały artykuł. Przeczytaj, a dowiesz się jak reagować na dzika w lesie i jak zminimalizować ryzyko spotkania z dzikim zwierzęciem.

Ile kosztuje bieganie? - Zastanawialiście się kiedyś? Buty, odzież, inny sprzęt, dieta, treningi, starty itp. itd. Bieganie to najtańszy sport czy wcale niekoniecznie? Czego tak naprawdę potrzebujecie, żeby moc biegać, a co jest tylko dodatkiem lub zbędnym

Co jeść przed bieganiem? - Dieta jest bardzo ważna. Coraz większą uwagę przywiązuje się do właściwego jedzenia. Nie jest ono już dodatkiem tylko do treningów. Coraz częściej mówi się o diecie jako o elemencie koniecznym do uzyskania sukcesu.

Dlaczego wstydzimy się biegać w miejscach publicznych? - Temat mocno wstydliwy, spychany na margines, a jednak ważny. Niektórzy wstydzą się biegać. O nich i dla nich jest ten tekst. A reszta dowie się z niego, co takiego wstydliwego jest w bieganiu.

Jak zachować jędrność ciała podczas odchudzania? - Bieganie to nie tylko wspaniały sport i fantastyczna pasja. Bieganie to również świetna metoda, żeby schudnąć. Niestety, jak człowiek chudnie to mu czasami ciało flaczeje. jak tego uniknąć? Jak zachować jędrność ciała podczas odchudzania? Sprawdź!

Miłej lektury! :)

Komentarze

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...