Biegowe podsumowanie marca i kwietnia

Nietypowe, bo podwójne podsumowanie. Jakoś tak mi kwiecień szybko przeleciał, że nie zdążyłam podsumować marca. Teraz nadrabiam. Zapraszam na biegowe podsumowanie marca i kwietnia 2015. Jest kilka rekordów i jeden mega ważny debiut. 


Marzec 2015 zakończyłam z 53 kilometrami na koncie. Poza Półmaratonem Marzanny nie wzięłam udziału w żadnym innym biegu, a ilość treningów była niewielka. W kwietniu przebiegłam dwa razy więcej, bo 114 km i na pewno przysłużył się temu maraton i w ogóle Krakowskie Spotkania Biegowe. Kwiecień zdecydowanie obfitował w biegi.


Bieganie w marcu
W marcu nie biegałam zbyt dużo. Wzięłam udział w Półmaratonie Marzanny i nie była to życiówka ;) Na uwagę za to zasługuje marcowy trening, na którym pokonałam prawie 12 km i wg Endomondo udało mi się pobić trzy swoje rekordy: Test Coopera - 2,83 km; 1 mila - 4m:11s; 3 km - 13m:08s. Oczywiście są to tylko wyniki z Endomondo i nie zawsze są dokładne, a ja Test Coopera biegam o wiele lepiej (patrz: Test Coopera razy dwa). Tak czy inaczej ten złoty puchar przy treningu zawsze cieszy :)

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Bieganie w kwietniu
Jak już wspominałam kwiecień 2015 obfitował w biegi. Wzięłam udział w III Biegu Pamięci i zrobiłam życiówkę na 5km wg Endomondo. Wg pomiaru organizatora pobiłam swój zeszłoroczny rekord więc tak czy inaczej jest dobrze. Pobiegłam również w Biegu Nocnym, Biegach Radia RMF FM i oczywiście w Cracovia Maraton w ramach Krakowskich Spotkań Biegowych 2015. W ciągu trzech dni przebiegłam ponad 60 km, więc to był bardzo udany biegowo weekend. Tym razem obyło się bez życiówek. Poza maratonem, ale to kwestia sporna czy pierwszy maraton to życiówka czy debiut ;)


Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć


Ogólnie to jestem z siebie zadowolona. Szczególnie z tego kwietnia, bo marzec był troszeczkę leniwy. Ale czasami tak trzeba. A na pewno można. regeneracja ważna sprawa. Życie pozabiegowe również. 

Komentarze

  1. Życiówka, zdecydowanie życiówka :D
    Nie daj się negatywności, trzeba doceniać swoje sukcesy!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...