Krakowski Bieg Antysmogowy - 15 lutego 2015

Krakowski Bieg Antysmogowy to bieg wyjątkowy. Dla ważnej idei. Na dodatek bez opłat. Dla każdego. Niedawno z inicjatywy moich znajomych z BBL Kraków zrodził się pewien pomysł. Wiemy dobrze, że powietrze w Krakowie pozostawia wiele do życzenia. Na smog narażeni jesteśmy wszyscy, nie tylko biegacze. Oczywiście biegając przez kilka godzin nawdychamy się go więcej, niż ktoś kto spędza na powietrzu tylko kilkanaście bez wysiłkowych minut w drodze do samochodu. Ale problem dotyczy nas wszystkich. Oddychamy wszyscy i fajnie byłoby mieć czym. Stąd też Krakowski Bieg Antysmogowy. 

I Krakowski Bieg Antysmogowy to inicjatywa, do której może przyłączyć się każdy. Nie musisz być biegaczem. Nie musisz nic płacić. Nie ma limitu czasu. Po prostu przyjdź 15 lutego o godzinie 10 na Plac a Groblach 10. Do pokonania 4,5 km przez Stare Miasto. Każdy z uczestników otrzyma oczywiście maseczkę przeciwpyłową. Więcej informacji oraz aktualizacje na bieżąco można znaleźć na fanpage'u Krakowskiego Biegu Antysmogowego oraz na stronie wydarzenia Krakowski Bieg Antysmogowy. Zapraszam do udziału oraz do rozpowszechniania tej informacji wśród znajomych.


Komentarze

  1. zapraszamy zatem po maski z filtrem N99 na www.maskiantysmogowe.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Chcecie działać a nie biernie patrzeć? Akcja Ciepły Kraków! Walczymy z krakowskim smogiem w podczerwieni https://polakpotrafi.pl/projekt/cieply-krakow

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...