Eveline, Big Volume Lash, Wodoodporny tusz do rzęs - Najlepszy tusz do rzęs

Eveline, Big Volume Lash, Wodoodporny tusz do rzęs to zdecydowanie mój faworyt wśród wodoodpornych tuszów do rzęs. Całkiem niedawno i zupełnie przypadkowo weszłam w jego posiadanie. Lubię tusze wodoodporne, bo mam pewność, że łzy, pot, deszcz ani pocieranie oczu nie zafunduje mi efektu pandy. Wygoda i trwałość jest warta tych kilku minut więcej wieczorem podczas demakijażu. 

Źródło: własne

Źródło: własne
Tusz Eveline Big Volume Lash jest naprawdę trwały. Nie rusza go deszcz, nie rusza go pot ani łzy. Okazał się także odporny na pocieranie oczu. Raz zdarzyło mi się spać w makijażu. Również wszystko prawie w porządku. Trwałość oceniam na 10/10. Cena tego tuszu to ok. 20 zł. Najtańsze tusze kosztują ok. 10 zł i zazwyczaj te kupuję, ale być może dla Eveline Big Volume Lash nagnę trochę swoje oszczędnościowe zasady. Ten tusz zdecydowanie jest tego wart. Poza tym, że jest trwały i łatwo dostępny (praktycznie każdy Rossmann) daje naprawdę fajny efekt.

Źródło: własne
Rzęsy są pogrubione, wydłużone, przyciemnione. Wyglądają wyraźnie lepiej. Lepiej niż w przypadku innych tuszów. Szczoteczka jest duża i wygodna. Malowanie rzęs nie sprawia problemów. Na dobrą sprawę wystarczy jednokrotne pomalowanie rzęs, żeby wydłużyć je i pogrubić.

Źródło: własne

Komentarze

  1. Z Eveline lubię odżywki do pazurków, zawsze je kupuję ;) Ale do tuszu się jeszcze nie przekonałam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...