Rossmann 49% zniżki na kolorówkę do oczu

W tym tygodniu w Rossmannie wielka obniżka (49% czyli prawie 50% czyli prawie połowa) na kosmetyki do makijażu oczu. Wszystkie cienie, tusze, kredki, eyelinery i tak dalej.

Źródło: rossnet.pl
Na pewno wybiorę się do Rossmanna pooglądać. Ostatnio jak byłam w zeszłym tygodniu, pomimo tej ogromnej obniżki, wcale nie było większych tłoków niż zwykle. Ostatnio chodzę głównie do Rossmanna w Bonarce. Mam blisko, po drodze jak wracam z praca i mam wrażenie, że w tym Rossmannie jest najmniejszy tłok. W Dekadzie na Stojałowskiego też sobie chwalę Rossmanna pod względem braku nadmiaru ludzi i pod względem przestrzeni. Można spokojnie się poruszać pomiędzy półkami. 

Będę się rozglądać głównie za kolorowymi tuszami do rzęs. Moja siostra od miesiąca marudzi, że chciałaby, więc jak znajdę to jej kupię. Chociaż dawno nie widziałam nigdzie kolorowego tuszu. A jeżeli chodzi o zwykły tusz do rzęs wodoodporny, to chciałabym polecić Eveline, Big Volume Lashes. Na prawdę jest wodoodporny. Dobrze znosi płakanie. Woda go nie rusza. Na dodatek daje bardzo fajny efekt. Rzęsy są wyraźnie podkreślone i grubsze. Jestem bardzo zadowolona.

Źródło: eveline.pl

Komentarze

  1. Może też się przejdę do Rossmanna, ale muszę ustalić graniczną kwotę jaką mogę tam wydać :D

    Ten tusz sama używam i polecam w 100% nigdy się z nim nic nie działo, a byłam na basenie, nad wodą, biegałam w deszczu, śniegu.. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W celu działań promocyjnych na blogu należy skorzystać z zakładki Kontakt. Więcej informacji o blogu w zakładce Informacje o blogu. Komentarze uznane za spam zostaną usunięte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...